BE WISE Hakkında

BE WISE programı, yaşam boyu kullanabileceğin bilgi ve beceri kazanmanı hedefler.

2022-23 Güz Dönemi Programları

Be Math

BE Math, okul öncesi ve ilkokul döneminde, matematiğin bir dil olarak algılanmasını hedefleyen, matematiksel düşünme becerilerinin geliştiren bir programdır. Bütün bir akademik yıl boyu devam eder. Derslerin yarısı matematiksel sohbetlerle geçerken, diğer yarısında zeka ve strateji oyunlarıyla konunun tam öğrenilmesi sağlanır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Be Language

BE Language programı, okul öncesi ve ilkokul döneminde İngilizce dil becerilerini geliştirmeyi hedefleyen bir programdır. Çocukların farklı konularla oyun ortamında karşılaşmalarını böylece hem kelime dağarcıklarını geliştirir, hem de kavramsal öğrenmelerini sağlar.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Be Nature

BE Nature programı, orman atölyeleriyle çocukların olabildiği kadar doğa ve doğal ortamlarla bağını güçlendirmek, sonsuz öğrenme kaynaklarına sahip olan doğanın sunduklarını öğrenme ve öğretme süreçlerine katmak ve ebeveynleri ile birlikte edinilen deneyimleri kalıcı hale getirmeyi hedefler.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

BE VOICE

BE Voice, dil kazanımını dublaj ve/veya diksiyon dersleriyle destekleyen bir programı içerir. Öğrenilen dile göre değişen esnek programda amaç, anlama, anlatma, rol yapma gibi özelliklerinin geliştirilmesidir.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Be Me

BE Me, kişiye özelleştirilmiş veya küçük gruplar halinde duyu bütünleme, neurofitness, psikodrama, mindfulness based art, kil çalışması ve kum terapisi, oyun terapisi programlarını kapsamaktadır.

BAŞVURU YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Call Now Button